TURNUVA BİLGİLERİ

GAMEON’un espor tutkunlarını kıyasıya rekabet ile buluşturacağı, 6 ay devam edecek espor turnuva serisinin ikincisi CS:GO Temmuz Turnuvası bu ay başlıyor. Turnuva 5 kişilik takımlarla oynanacak olup, 128 takım ay ödüllerini kazanmak ve en iyiler arasında yer alarak yıl sonunda yapılacak büyük finale kalmak için mücadele edecek.


Kural setinde yer alan katılım şartlarını tamamlayan ilk 128 takım, turnuvada mücadele etme hakkına sahip olacak. Turnuvaya kabul edilen takımlar, 27 Temmuz Çarşamba günü GAMEON sosyal medya hesaplarından ve GAMEON Discord sunucusundan duyurulacak.


Unutma! Turnuvanın oynanacağı lobi bilgileri GAMEON sosyal medya hesaplarından ve GAMEON Discord sunucusundan paylaşılacak. GAMEON sosyal medya hesaplarımızı takipte kal.

TURNUVA ÖDÜLLERİ

1. Takım Ödül

5.000 TL Nakit

+

3.000 TL Değerinde

Playstore Hediye Çeki

+

Oyuncu Ekipmanı

+

Büyük Final Bileti

(Aralık 2022)

2. Takım Ödül

3.000 TL Nakit

+

1.500 TL Değerinde

Playstore Hediye Çeki

+

Oyuncu Ekipmanı

+

Büyük Final Bileti

(Aralık 2022)

3. Takım Ödül

2.000 TL Nakit

+

500 TL Değerinde

Playstore Hediye Çeki

TURNUVA FORMATI

Toplam 128 takım ve 640 oyuncu, birbiriyle 28 - 30 Temmuz tarihlerinde mücadele edecek. Kademeli olarak takımlar 2 günlük eleme sürecine dahil olacak. 30 Temmuz günü gerçekleştirilecek ay finalinde takımlar mücadele ederken, maçlar GAMEON’un Twitch ve Youtube kanalları ile birlikte Tivibu Spor’da da canlı olarak yayınlanacak. İlk 2 takım, yıl sonunda yapılacak büyük finalde mücadele etme hakkı kazanacak.

1. Eleme Turu: 28 Temmuz 18:00

Eşleşme tablosunda rakip olan 128 takım, kural setinde belirtilen 7 haritadan tek harita kalana kadar sırayla yasaklama yapacak. Tek harita üzerinden oynanacak mücadeleyi kazanan 64 takım bir üst turda mücadele etme hakkı elde edecek.

2. Eleme Turu: 28 Temmuz 20:00

Eşleşme tablosunda rakip olan 64 takım, kural setinde belirtilen 7 haritadan tek harita kalana kadar sırayla yasaklama yapacak. Tek harita üzerinden oynanacak mücadeleyi kazanan 32 takım bir üst turda mücadele etme hakkı elde edecek.

3. Eleme Turu: 28 Temmuz 22:00

Eşleşme tablosunda rakip olan 32 takım, kural setinde belirtilen 7 haritadan tek harita kalana kadar sırayla yasaklama yapacak. Tek harita üzerinden oynanacak mücadeleyi kazanan 16 takım bir üst turda mücadele etme hakkı elde edecek.

4. Eleme Turu: 29 Temmuz 18:00

Eşleşme tablosunda rakip olan 16 takım, kural setinde belirtilen 7 haritadan tek harita kalana kadar sırayla yasaklama yapacak. Tek harita üzerinden oynanacak mücadeleyi kazanan 8 takım bir üst turda mücadele etme hakkı elde edecek.

5. Eleme Turu: 29 Temmuz 20:00

Eşleşme tablosunda rakip olan 8 takım, kural setinde belirtilen 7 haritadan tek harita kalana kadar sırayla yasaklama yapacak. Tek harita üzerinden oynanacak mücadeleyi kazanan 4 takım bir üst turda mücadele etme hakkı elde edecek.

Yarı Final ve Final: 30 Temmuz 19:00

5. eleme turundan yükselen 4 takım canlı yayında oynanacak yarı final karşılaşmalarında, kural setinde belirtilen 7 haritadan üç harita kalana kadar sırayla yasaklama yapacak.

Kazanan 2 takım kural setinde belirtilen 7 haritadan üç harita kalana kadar sırayla yasaklama yapacak. Şampiyonluk için mücadele edip, ay finalinin ödüllerini kazanmak için kozlarını paylaşacaklar.

TURNUVA KURALLARI

PUBG: BATTLEGROUNDS
TURNUVA KURALLARI
İNDİR
CS:GO
KURALLARI
İNDİR